Bank Spółdzielczy w Opolu Bank Spółdzielczy w Opolu
zaloguj »
Wakacje kredytowe
Sprawdź kredyt komfortowy
Terminal Planet Pay
BFG

Karty dla Klientów indywidualnych

Karta zbliżeniowa VISA payWave

Dzięki karcie zbliżeniowej Visa PayWave nie musisz już nosić ze sobą gotówki, a dostęp do swoich pieniędzy masz cały czas. Kartą zapłacisz szybko i wygodnie na każdym kroku - w sklepach, kinie czy restauracji.
Zbliżeniowe karty VISA są akceptowane w całej Polsce. Aktualna lista punktów akceptujących karty zbliżeniowe VISA znajduje sie na stronie internetowej www.visa.pl


Karta płatnicza VISA Classic Debetowa

Dzięki karcie Visa Classic Debetowa nie musisz już nosić ze sobą gotówki, a dostęp do swoich pieniędzy masz cały czas. Kartą zapłacisz szybko i wygodnie na każdym kroku - w sklepach, kinie czy restauracji w Polsce i na całym świecie. Przekonaj się, ze płacenie kartą jest dużo wygodniejsze i szybsze niż płacenie gotówką. I zobacz, że karta doskonale zastępuje gotówkę! Wygoda i kontrola wydatków, bezpieczeństwo oraz oszczędność pieniędzy!

Karta płatnicza "niespersonalizowana"

Dzięki karcie płatniczej "niespersonalizowanej" nie musisz już nosić ze sobą gotówki, a dostęp do swoich pieniędzy masz cały czas. Kartą zapłacisz szybko i wygodnie na każdym kroku - w sklepach, kinie czy restauracji w Polsce i na całym świecie. Przekonaj się, ze płacenie kartą jest dużo wygodniejsze i szybsze niż płacenie gotówką. I zobacz, że karta doskonale zastępuje gotówkę! Wygoda i kontrola wydatków, bezpieczeństwo oraz oszczędność pieniędzy!


Karta kredytowa BPS VISA Credit

Karta kredytowa to nowoczesny, wygodny i bezpieczny sposób dokonywania codziennych płatności. Karta ludzi otwartych na świat! Karta kredytowa jest dostępna dla każdego. To karta, która pozwala na korzystanie z dodatkowych środków w ramach udzielonego przez Bank limitu kredytowego. Nie musisz już angażować własnych środków na koncie. Możesz, więc robić zakupy zawsze, kiedy przyjdzie Ci na to ochota.


Zestawy do e-podpisu

Zestawy do e-podpisu

opłaty i prowizjeoprocentowanie

Bankomaty

Lokalizacje bezprowizyjnych bankomatów Banku SpóÅ�dzielczego w Opolu

Ponad 4700 bankomatów
bez prowizji!

zobacz »

Waluty z 2024-02-23

Tabela kursów: 039/A/NBP/2024

1 EUR EUR 4,3326
1 USD USD 4,005
1 GBP GBP 5,0691
1 CHF CHF 4,5427